35% жителів сша купили криптовалюту за порадою ілона маска і не планують її продавати в майбутньому

16

На початку січні 2021 року стартував новий виток зростання криптовалют. Багато експертів впевнені, що на цей раз все почалося з ілона маска. Мільярдер випадково (хоча і на цей рахунок є великі сумніви) розворушив справжній вулик, з якого на свободу вирвалися трейдери, аналітики, перекупники і багато інших учасників ринку віртуальних грошей. З тих пір не проходило тижні, щоб він не зробив кілька розлогих коментарів на тему біткоіни або свого улюбленого догікоіна. Останнім часом ілону не до криптовалюта, а, як виявилося, вони здатні рости і без його участі. Нещодавно було проведено цікаве опитування серед жителів сша, що володіють криптовалютами. За словами 35% з 1000 респондентів, вони купили віртуальні монетки тільки завдяки порадам ілона маска.

Також є й інші цікаві факти. В середньому просунуті американці витратили на криптовалюта 1707 доларів. Ясно, що деякі вклали більше, в той час як інші – менше. Існує також відмінності за гендерною ознакою. Наприклад, у чоловіків середній показник досягає 1940 доларів, ну а слабка стать зважився інвестувати в криптовалюта 1375 доларів. За словами чоловіків, вони налаштовані оптимістично і готові в 2022 році купити криптовалюта ще на 1988 доларів. Жінки повністю з ними згодні з цього питання, але планують витратити не більше 1110 доларів. 51% всіх респондентів не планують перевести в готівку свої монети в майбутньому, а 37% не зроблять цього, навіть якщо криптовалюта впадуть до рівня 2020 року. Всі вони вірять, що біткоіни і інші токени чекає підйом, намагаючись таким чином розбагатіти.

24% гордо заявляють, що вже заробили набагато більше, ніж вклали, а більше 16% пропускають оплати за кредитами з метою вкласти побільше в криптовалюта. Багато з них заявили, що готові і далі не платити кредити, щоб збільшити свої накопичення в криптовалюта. Зрештою кожен п’ятий впевнений, що інвестиції в криптовалюта – це найефективніший спосіб застрахуватися від насувається інфляції. Нібито, криптовалюта не тільки дозволяють зберегти гроші, але і примножать їх в майбутньому.

Оскільки в опитуванні брало участь всього 1000 чоловік, ми не можемо назвати дані репрезентативним для всіх жителів сша, але навіть цього достатньо, щоб скласти враження про кількість грошей, які американці вкладають в криптовалюта. Очевидно, що після обвалення біткоіни, мільйони людей втратять свої 1707 доларів. Назвати це великою втратою для середньої людини не можна, але ми з вами забуваємо одне просте правило: якщо у кого-то на рахунку грошей стає більше, значить в іншого гаманець виріс рівно на таку ж суму.