5 дійсно страшних фільмів, які сподобалися навіть стівену кінгу

11

Зараз всілякі «хоррори» і трилери виходять на екрани з лякаючою регулярністю. Часом знайти серед них дійсно гідний фільм – справжня проблема, але нам на допомогу вирішив прийти «король жахів». За романами стівена кінга знято безліч кінострічок, а сам метр не проти поміркувати про сучасні картини, висловлюючи свою думку в інтернеті і численних інтерв’ю.

Дійсно, складно знайти більш авторитетну думку, тому кіномани всіх мастей продовжують прислухатися до письменника при виборі чергової картини на вечір. Втім, бачення стівена кінга не завжди збігається з позицією аудиторії, що зовсім не дивно, адже метр помічає деталі з експертної точки зору.

Тиша

режисер: майк фленеган

жанр: жахи, трилер

рік випуску: 2016 рік

Не секрет, що майк фленеган в останні роки став справжнім майстром у створенні містичних і дійсно напружених фільмів. На його рахунку “окулус», «привиди будинку на пагорбі», «доктор сон», а також звітна картина “тиша”. Режисер знімає не надто багато, але роботи майка не залишаються без уваги і вважаються досить міцними в своєму жанрі.

Історія битви вбивці і глухонімої письменниці може здатися досить банальною, трохи передбачуваною. Однак сюжет – не головна перевага картини. За визнанням самого стівена кінга фільм знятий настільки майстерно, що його можна порівняти з франшизою «хеллоуїн», яка давно є класикою «хоррорів».

Демон всередині

режисер: андре овредал

жанр: жахи, трилер

рік випуску: 2016 рік

Ще одна стрічка, яка гідно була оцінена критиками і глядачами. “демон всередині” – це нетривіальна історія про патологоанатомів, які намагаються розгадати причину смерті молодої дівчини. Досить скоро стає зрозуміло, що логіка і лікарські знання можуть виявитися абсолютно безсилі перед обличчям містичних явищ.

Фільм може здатися досить простим-тут задіяно небагато персонажів, а прийоми режисера не можна вважати інноваційними. Втім, стівен кінг не оминув стрічку увагою і назвав її своєю улюбленою картиною 2016 року .

Калібр

режисер: метт палмер

жанр: трилер

рік випуску: 2018 рік

Можна тільки шкодувати, що картина «калібр» не дісталася до повноцінного прокату, а була показана лише на стрімінговому сервісі. Однак цей по-справжньому осінній, холодний і незатишний фільм мало кого з глядачів залишив байдужими. Ця історія про дружбу, необхідність відповідати за свої вчинки і, звичайно ж, совісті.

Двоє друзів відправляються на полювання в глухі шотландські ліси, бажаючи добре провести час. Однак нещасний випадок змінює життя чоловіків докорінно і змушує їх боротися за виживання. Неймовірно напружена картина в стилі хічкока абсолютно точно припаде до смаку шанувальникам жанру.

Відьма

режисер: роберт еггерс

жанр: жахи

рік випуску: 2015 рік

Неймовірно достовірна з історичної точки зору, але при цьому, не менш містична картина «відьма» стала режисерським дебютом роберта еггерса в повнометражному кіно. Стрічка вийшла настільки розумною і лякаючою, що привела в жах стівена кінга за його власним визнанням. Містика і реальність по ходу сюжету сплелися в єдине ціле і створили щось неймовірно моторошне.

Ми спостерігаємо за життям пуританської сім’ї, яка була вигнана власною громадою і влаштувалася в стороні від цивілізації. Незабаром молодший син вільяма і катерини пропадає, а навколо починає творитися щось недобре. Глядачеві належить не тільки дізнатися, хто замішаний у всіх нещастях сім’ї, але і чи зуміють протестанти вижити, незважаючи на підступи темних сил.

Тихе місце

режисер: джон красінскі

жанр: жахи

рік випуску: 2018 рік

Про картину» тихе місце ” зараз не говорить тільки ледачий, оскільки фільм буквально увірвався на великий екран і отримав позитивні відгуки критиків. Успіх став приводом зняти сиквел, і його якість також не розчарувало, тому джон красінскі має повне право занести франшизу собі в актив. Магнітом для глядача стала актриса емілі блант, затребуваність якої зараз знаходиться просто на непристойно високому рівні.

Було досить несподівано, що сам стівен кінг схвально відгукнувся про картину, адже вона створена скоріше для широкої аудиторії. Письменника особливо привернула концепція тотального мовчання, а акторська гра заслуговує самих хороших слів.