5 кращих смартфонів до 30 тисяч рублів

42

Смартфон давно перестав бути просто засобом зв’язку. За допомогою мобільного пристрою багато вирішують всілякі робочі завдання, використовують апарат в якості камери або мобільної ігрової приставки. Вимоги до смартфону пред’являються відповідні. У цій добірці ми зібрали кращі смартфони і камерафони до 30000, тобто в середньому ціновому сегменті.

1. Краща камера-honor 30

Серед камерафонів до 30000 рублів модель honor 30 володіє кращою камерою на підставі призначених для користувача оцінок. Апарат доповнений надчутливим об’єктивом на 40 мп. Поєднання ширококутної камери з телеоб’єктивом з 5-кратним оптичним зумом дозволяє отримувати знімки, близькі до професійних.

2. Самий довгограючий-samsung galaxy m51

Лінійка м популярного корейського бренду samsung спеціально створена для тих, хто цінує можливість активно користуватися пристроєм протягом цілого дня або навіть протягом декількох днів без підзарядки. Літій-іонний акумулятор пристрою має ємність 7000 ма·год. Виробником заявлено, що батареї вистачить на 182 години прослуховування музики або 64 години розмови. Крім цього, користувач отримає телефон з відмінною камерою, основний об’єктив на 64 мп з фокусною відстанню f/1,8 і 8-ядерним процесором qualcomm snapdragon 730.

3. Кращий для ігор-vivo iqoo neo 3

Смартфон має відмінну загальну і ігрову продуктивність. Працює на ефективному процесорі qualcomm snapdragon 865. Крім цього, до переваг пристрою можна віднести:

  • частоту оновлення екрану 144 гц;
  • швидка зарядка 44 вт;
  • ємність акумулятора на 4500 ма·год.

4. Привабливий дизайн-samsung galaxy s10e

Ще один представник корейського бренду, samsung galaxy s10e представлений в яскравих кольорах і ідеально підходить для шанувальників стильного дизайну. Компактний апарат 142.2 х 69.9 х 7.9 має тонке обрамлення і плавні, обтічні лінії. Модель має найбільш інноваційний екран смартфонів galaxy-infinity-o display.

5. Співвідношення ціна-якість-zte axon 10 pro

Zte axon 10 pro — це приклад пристрою, в якому за прийнятні гроші можна отримати розширений функціонал і продуктивність на рівні флагманських пристроїв. До числа основних переваг смартфона можна віднести: