Action rpg stray blade вийде на ps5, xbox series і pc в 2022 році

14

Видавець 505 games і студія point blank анонсували вихід actionrpg stray blade на playstation 5, xbox series і pc (steam, epicgames store) в 2022 році.

Проявіть себе в цьому рольовому екшені, досліджуйте развалінизагадочной цивілізації і беріть участь в запеклих сутичках.легенди свідчать про загублену долині — дикому і зарослому зеленьюместе, в якому прихована велика сила. Ви знайшли ці забуті краї, але загинули. Через деякий час життя повернулося до вас. Але увсего є своя ціна-тепер ви прив’язані до цього місця.

Заручіться підтримкою вірного супутника, знову знайдіть свободу і поверніть порядок в понівечене війною місце. Подорожуйте погромадським тронним залам велетнів-богів і покинутим містам.відкривайте їх секрети і будьте готові зустрітися віч-на-віч з більш смертельними небезпеками. Стати частиною світу, которийбудет змінюватися через ваших дій. Почніть незабутню подорож.

Ключові особливості:

  • нерозказана історія. Рушайте в подорож іпознайомтеся з давньою спадщиною загубленого регіону. Дізнайтеся, через що мирна долина перетворилася на обитель війни і смерті.використовуйте ці знання, щоб знищити реліквії минулого і повернути спокій в регіон.
  • мінливий світ. Кожна ваша перемога буде змінювати мирвокруг. Час не зупиниться, навіть якщо ви помрете. Відвідуйте местабылых тріумфів, щоб побачити зміни, які відбулися благодарявам. Але будьте обережні! ваші вчинки приведуть до ще більш серйозних випробувань.
  • повне управління боєм. Перевірте швидкість реакції інаносіть точні удари завдяки чуйній системі ближнього бою, яка дозволить контролювати хід битв. Передбачайте атакисоперників, продумуйте тактику битви і моментально блокуйте всі клинки.
  • епічні битви з босами. На шляху вам зустрінутьсякоролі-боги, які привели це місце в занепад. Зітріть іхнаследіе і звільніть регіон від тіней минулої ери. Отримайте іхсіли і використовуйте їх, щоб дізнатися таємниці цих країв. Відкривайте свої володіння.
  • розвиток. Обидва напарника мають окремі гілки. Ваш воїн буде отримувати досвід в бою, а його супутник сможетразвівать свої навички ремісника, знаходячи частини древнейистории.
  • досліджуйте загублену долину. Відкрийте постійно мінливий мальовничий світ і пройдіться по зарослих руїнах, печерах і каньйонах. Подорожуйте по локаціях разом зі своїм супутником і шукайте пригоди всюди. Скарби чекають покаждом кроку. Знаходьте рідкісні матеріали, рецепти, зброю або уривкиісторії і милуйтеся зачаровують пейзажами.