Adata і asus випустили оперативну пам’ять ddr4 в стилі аніме

17

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Якщо вам подобається аніме, то вас безумовно зацікавить новий ексклюзивний для азії комплект пам’яті ddr4. Adata і asus об’єдналися, щоб створити новий комплект пам’яті xps d50 “long yao” rog strix для китайського ринку. У комплект входять великі білі радіатори з rgb-підсвічуванням і ілюстраціями в стилі аніме. Набори можуть похвалитися швидкістю 3600-3733 мгц і будуть доступні з ємністю 2×8 гб (16 гб) і 2×16 гб (32 гб).

Найновіша ddr4 є похідною від поточної серії модулів ddr4 xpg d50 від adata і має той же профіль з дуже високими радіаторами, які виступають за межі фактичної друкованої плати.

Комплект пам’яті long yao rog strix має нову білу тему з зображенням великого аніме-персонажа, розміщеного зліва від логотипу xpg. Планки також прикрашені логотипом rog strix у верхньому правому куті над китайським словом, що означає»заметіль”. Біла фарба на радіаторі оперативної пам’яті має відсилання до продукції asus і відповідає кольору материнських плат і відеокарт компанії в тематиці gundam. Комплект пам’яті також має повністю освітлену світлову смугу rgb нагорі, яка у формі трикутника перетікає по сторонах радіатора.

Комплект пам’яті в стилі аніме поставляється в конфігураціях ddr4 – 3600 і ddr4-3733 мгц з відомим таймингом cl 18. На жаль, на даний момент іншої інформації про набори ddr4 – 3733 немає, крім швидкості їх пам’яті. Ми також не знаємо, чи представить adata найближчим часом більше конфігурацій пам’яті, наприклад 3200 або 3800-4000.

На даний момент новий комплект пам’яті long yao rog strix залишиться ексклюзивним для китайського ринку, і від adata нічого невідомо про те, чи побачимо ми цей комплект пам’яті на інших ринках в майбутньому.