Актуальні напрямки виведення WebMoney

3-30-2020

not found
Оплата різних послуг (доступ в інтернет, комунальні платежі, послуги зв’язку та ін
Також хочемо вам порекомендувати вывести webmoney
Головне меню програми має наступний вигляд.
Вікна основних розділів відкриваються натисканням на відповідну вкладку.
Пункт відкриває список способів поповнення: – дозволяє вмить поповнити гаманець WM – картою або чеком Paymer; – дозволяє вибрати, попередньо подивившись на карті і вивчивши додаткову інформацію, відповідний пункт (касу, термінал), в якому можна здійснити поповнення гаманця з оплатою готівкою грошовими коштами; – містить інформацію про інші способи поповнення своїх електронних гаманців. Після визначення й підтвердження користувачем встановлених параметрів обміну відбувається автоматичне списання коштів з одного типу гаманця і зарахування сконвертированной суми на гаманець іншого типу.
Вибір пункту відкрити форму переказу коштів на гаманець кореспондента.
Пункт дозволяє помістити номер гаманця в буфер обміну для подальшого використання.
Торкання будь-якої позиції списку призводить до показу листування з кореспондентом.
У вікні (виклик – натискання іконки ) адресат задається в полі WMID або вибирається зі списку контактів, викликається піктограмою, що знаходиться праворуч від цього поля.
Вкладка розділу дозволяє переглядати списки отриманих, неоплачених або виставлених рахунків за минулий період та їх стан.
Оплатити рахунок – дозволяє здійснити пошук та оплату рахунку, якщо відомий його номер.
Розділ дозволяє створювати і зберігати список своїх постійних кореспондентів та їх реквізитів, що використовується в подальшому при відправленні переказів, рахунків і повідомлень.
Додаткове меню (кнопка ) дозволяє завантажити контакти з SIM – карти, або з того WM Keeper, до якого прикріплений даний WM Keeper Mobile, а також видалити всі завантажені контакти.
У розділі є можливість швидко проводити оплату особових рахунків і здійснювати авансові платежі на адресу постачальників послуг, найбільш затребуваних у сучасних міських жителів.
Вибір функції “QR – сканер” активує камеру мобільного пристрою для зчитування двомірного QR – коду, у яких може бути представлена інформація про товари і послуги.