Amazon заявляє про непричетність гри new world до поломки відеокарт geforce rtx 3090

12

Коронавірус розширив кількість геймерів, які можуть годинами сидіти вдома без діла. Багато з них раніше витрачали на дорогу більше двох годин на добу, але ж є ще відволікаючий фактор у вигляді бажання поговорити з хлопцями в курилці. Ні потрібні витрачати багато часу на обід, а всі денні завдання можна зробити ні за 8 годин, а за 6. Є й такі, для кого віддалена робота стала нестерпною, але це вже залежить від інших факторів. Оскільки геймерів стало більше, нові великі проекти будуть залучати все більше уваги. Яскравим прикладом може служити new world, що стала справжнім феноменом.

Amazon довго працювала над своїм дітищем, але той факт, що гра буде популярна, не викликав сумнівів ще на етапі бета-тесту, коли там одночасно знаходилося більше 200 000 чоловік. У перші ж дні new world почала бити рекорди, перевищивши одночасний онлайн в 900 000 гравців (статистика steam). В даному випадку ми не будемо обговорювати якість самої гри, оскільки є більш цікаві для наших читачів теми. А саме, триваючий вихід відеокарт з ладу. Іншими словами: нове покоління флагманів nvidia geforce rtx 3000 горить.

Під час бета-тесту amazon визнала проблему, пообіцявши розібратися з неполадками в якомога більш стислі терміни. Судячи з усього, розібралися. Сьогодні з’явилася офіційна заява, в рамках якого представники компанії запевнили нас, що з самою грою всієї відмінно. Ніяких неполадок немає, а код стабільний і чистий. Одночасно з цим наголошується, що відеокарти згоряють не через new world, а тому що повинні були згоріти. Нібито, це вина виробників, які допустили помилки при проектуванні відеокарт.

Хлопці з tomshardware вважають, що може в коді гри і немає критичних помилок, але він точно призводить до того, що деякі відеокарти починають споживати занадто багато енергії. В окремих випадках це призводить до перегріву і виходу графічного чіпа з ладу. Найчастіше страждають відеокарти виробництва evga. Виробник частково визнав проблему з першим поколінням своєї продукції, запевнивши потенційних покупців, що новіші відеокарти позбавлені будь-яких помилок. Варто відзначити, що ламаються не тільки настільні відеокарти, але і дискретні gpu в деяких моделях флагманських ноутбуків. Неясно, скільки ще часу відеокарти будуть вмирати в грі new world. Відсоток занадто мало, щоб створити прецедент для появи офіційної претензії, а виробники згорілих відеокарт без проблем замінюють їх на нові.