Американські майнер з компанії stronghold digital mining придбали електростанцію panther creek

17

У той час як китайські майнер переживають одне з найскладніших часів в історії, їх американські колеги дозволяють собі розслабитися. Як кажуть по новинах, останні китайські біржі криптовалют вимагають від клієнтів виведення всіх коштів через їх закриття на території країни. Відтепер всі кріптовалютние операції включаючи майнінг в піднебесній заборонені, чого точно не скажеш про сша.

там держава настільки не втручається в криптовалюта, що дозволяє місцевим майнер буквально все, що вони захочуть. Тут варто відзначити, що уряд не втручається тільки поки що. Так, нещодавно компанія stronghold digital mining, як вже не складно було здогадатися, що спеціалізується на видобутку криптовалюта, придбала у власне користування електростанцію panther creek.

основним заняттям співробітників станції все-таки значиться зовсім не майнінг, а спалювання вугільних залишків ще після великого видобутку копалин в xix і xx століттях. Як повідомляють експерти, за кожні 200 тонн спаленого палива stronghold digital mining буде отримувати 1 біткоіни. Екологічність такого рішення, до речі, теж знаходиться під великим питанням: вугільні шахти завжди вважалися найбруднішим виробництвом.джерело.