Анонс iphone 13: основні відмінності, передзамовлення і дата виходу в росії

8

14 вересня apple офіційно представили нову лінійку iphone. Як і передбачалося, це iphone 13 mini, iphone 13, iphone 13 pro і iphone 13 pro max.

Витоку виявилися вірними-дизайн майже повністю повторює iphone 12, однак у новинки менше виріз під фронтальну камеру і сенсори face id, а також значно більше основні камери. До слова, старі чохли не підійдуть, так як блок камер відрізняється.

Нові девайси засновані на чіпі a15 bionic на 5-нм технології, що включає 6 ядер. Кастомний oled-дисплей iphone 13 і 13 mini став на 28% яскравішим. Діагоналі залишилися колишніми.

Apple заявили, що у нових «айфонів» самі «широкі» сенсори, що дозволяє робити ще більш чіткі знімки при низькій осещенности. У режимі відео камери будуть автоматично змінювати фокус, щоб видавати максимально кінематографічну картинку.

Мінімальні моделі починаються з 128 гб пам’яті. Також доступні моделі на 256 гб, 512 гб і 1 тб (тільки для pro-версій).

Що стосується iphone 13 pro і 13 pro max, то вони будуть трохи могутніше і имееть три камери (з’явилася підтримка макро-фото на ультра-широкій камері). Фотографії та відео перевершує стандартні версії. Також pro-моделі мають дисплей super retina xdr з підтримкою 120 гц.

Ціни на нові iphone: