Анонсована into the echo-нова mmorpg на unreal engine 5 [відео]

27

Всім здавалося, що століття mmorpg давно пройшов, поступившись місцем швидкоплинним сесійним іграм. Але ні: спочатку відгромихав закритий тест new world, а тепер розробники з etlok studios анонсували into the echo — багатокористувацьку рольову гру на базі движка unreal engine 5.

Головна фішка into the echo — не тільки самий передовий інструментарій у вигляді unreal engine 5, але і цікава концепція в основі. Автори позиціонують гру як “унікальну mmorpg про подорожі в часі”. На жаль, ніякі деталі і механіки розкриті не були, але в тизері героїня хоробро заходить в якийсь портал, де і зникає з кінцями. Ось як описує гру студія:

«мільйон років тому, на початкових етапах своєї еволюції, світ раава зіткнувся з, здавалося б, незначною космічною подією, яка дала його мешканцям унікальну здатність під назвою кен. Одні поважають цю силу, інші бояться, але вона завжди була частиною цього світу. Велися масштабні битви, що змітали цілі королівства, і все заради панування над кен — а потім був утворений орден срібної берези. Але здається, що віковому світу знову загрожує небезпека. Немає ніяких легенд, немає надії на могутніх героїв, які повстануть, щоб врятувати рааву. Є тільки ми, прості смертні, і наша єдина надія-відкинути наші розбіжності і працювати разом, щоб витримати насувається шторм».

Крім подорожей у часі, розробники обіцяють класичний набір властивих жанру активностей: можливості для відточування навичок і майстерності, битви, крафт і так далі. Крім того, зустрічається формулювання «ваш внесок життєво важливий для просування світу вперед». Невідомо, йдеться про якусь важливу механіку взаємодій героїв або це просто така красива метафора. Як би там не було, дати виходу у into the echo поки немає. Розробники обіцяють розкрити більше деталей в найближчому майбутньому.