Анонсовані нові комплекти nvidia rtx для пк і ноутбуків з безкоштовною marvel’s guardians of the galaxy

15

nvidia анонсувала новий комплект, який включає цифрову копію marvel’s guardians of the galaxy при покупці ноутбука або настільного комп’ютера з rtx . Пропонується широкий спектр моделей, в яких є все, від geforce rtx 3060 до geforce rtx 3090. Гра буде покращена за рахунок найвищого рівня деталізації, відображень з трасуванням променів, що відображаються в реальному часі, підтримкою dlss , що прискорює продуктивність, і всіх тонкощів, які можна очікувати від гри такого калібру.

Якщо у вас немає пк з rtx або ви знаходитесь далеко від ігрової системи, nvidia також пропонує гравцям можливість отримати доступ до marvel’s guardians of the galaxy через службу geforce now. Geforce now дозволяє слабким комп’ютерам отримувати потужність для потокової передачі guardians of the galaxy через хмару, і все це з потужністю rtx.

Marvel’s guardians of the galaxy дебютує 26 жовтня для playstation 5, playstation 4, xbox series x | s і xbox one, пк (steam) 26 жовтня 2021 року. Хмарна версія marvel’s guardians of the galaxy для nintendo switch також з’явиться в деяких регіонах в той же день.