Apple надасть всьому персоналу роздрібної торгівлі премію до 1000 доларів за роботу в пандемію

22

реклама 1 глобальна криза в галузі охорони здоров’я негативно позначилася на повсякденній діяльності великих технологічних компаній, включаючи apple. Пандемія могла змусити такі фірми відійти на другий план, але разом із зусиллями своїх співробітників компанія змогла захистити себе від серйозного спаду продажів. Щоб подякувати своїм співробітникам, apple, як повідомляється, роздасть бонус у розмірі 1000 доларів всьому персоналу роздрібної торгівлі.

В останній раз apple давала своїм співробітникам премію ще в 2018 році

Бонус в 1000 доларів буде разовим і буде наданий співробітникам, які працювали під час пандемії. У такий час необхідно дотримуватися особливих запобіжних заходів для здоров’я не тільки співробітників, але і клієнтів. Однак не всім працівникам роздрібної торгівлі буде виплачуватися однакова сума, і загальна сума бонусу буде залежати від дати прийому на роботу.

Bloomberg повідомляє, що працівникам роздрібної торгівлі, найнятим до 31 березня 2021 року, буде надано весь бонус у розмірі 1000 доларів, а співробітникам, найнятим пізніше, буде надано бонус у розмірі 500 доларів. Персоналу, найнятому на сезон святкових покупок, буде виділено 200 доларів. Бонус також буде наданий співробітникам, які займаються онлайн-продажами, а також персоналу applecare.

В останній раз подібне відбувалося в 2018 році, але замість того, щоб дати співробітникам грошову винагороду, apple роздавала 2500 доларів в обмежених запасах більшості своїх співробітників.

Враховуючи те, як ритейлери apple піддавали себе певному ризику через характер своєї роботи, їх бонус цілком заслужений. Apple проявила турботу про визнання їх зусиль під час пандемії, і вони повністю заслужили цю нагороду.