Apple не робить гри. Але заробляє на них більше, ніж sony, microsoft, nintendo і activision разом узяті

14

Завдяки судовим позовам між apple і epic games, стали відомі подробиці доходів компанії від продажу ігор всередині app store-дивно, як компанія досі не представила свою консоль і ігровий підрозділ — вона заробляє на іграх колосальні гроші.

Дані говорять про 2019 фінансовий рік, коли прибутковість app store тільки від ігор склала $8,5 млрд, покривши зазначену четвірку компаній. The wall street journal пише про цікаву деталь: facebook, microsoft і epic games готуються до нової віхи геймінгу — віртуальної реальності. Мова йде не про окуляри або шоломи, а про впровадження соціальних сервісів, реклами і т.д. В ігри, що потенційно може перевищити доходи від простого продажу ігор на своїх майданчиках.

Очікується, що в 2024 році ігри зароблять $198 млрд, що в два рази більше 2016 року, при цьому $103 млрд принесуть мобільні ігри. Apple на кожній презентації нового iphone кілька разів згадує і показує, що пристрій відмінно підходить для самих наворочених ігор, але з якоїсь причини занурюватися в ігрову індустрію не поспішає-незважаючи на те, що її екосистема відмінно для цього підходить.