Apple запустила попередні замовлення на watch series 7-в росії смарт-годинник коштує від 36 990 рублів

9

Apple почала приймати попередні замовлення на новітні смарт-годинник watch series 7, представлені ще в середині минулого місяця. Попереднє замовлення вже можна оформити в 50 країнах світу, включаючи росію. Разом з цим компанія оголосила офіційні ціни на новинки для нашої країни.

Macrumors.com

Нагадаємо, всупереч чуткам apple watch series 7 не зазнали серйозних змін в плані дизайну. Новинки отримали збільшені, в порівнянні з попередниками, дисплеї з більш тонкими рамками. Apple watch series 7 доступні в 41 – і 45-мм корпусах, в той час як watch series 6 виходили в розмірах 40 і 44 мм.

Крім цього зарядка нових моделей, за словами apple, відбувається на 33% швидше. Що стосується інших нововведень, екран годинника прикритий набагато міцнішим склом, стійким до появи тріщин. Крім того, це перший смарт-годинник apple, який отримав захист від пилу за стандартом ip6x на додаток до рейтингу водонепроникності wr50.

Macrumors.com

Apple watch series 7 доступні в корпусах з алюмінію, нержавіючої сталі і титану за ціною від 36 990 рублів. Ціни на версію в 45-мм корпусі будуть починатися від 39 490 рублів. Крім базових моделей будуть доступні версії nike і hermes про спеціальними ремінцями. У вільний продаж годинник надійдуть 15 жовтня.