Asrock представить більше двох десятків материнських плат для процесорів intel alder lake

15

За даними порталу videocardz, виробники материнських плат почали реєструвати свої рішення на чіпсетах intel z690, h670, b660 і h610 для прийдешніх процесорів intel alder lake. На даний момент відзначилися компанії asrock і nzxt.

Джерело зображення: videocardz

Nzxt зареєструвала дві моделі n7-z69xt і n5-z69xt. Обидві побудовані на базі старшого чіпсета intel z690. На даний момент ніяких подробиць про їх технічні характеристики немає.

Asrock планує випустити велику кількість материнських плат серії z690 phantom gaming, включаючи кілька версій, оснащених модулями бездротового зв’язку. Старший сегмент крім phantom gaming також представлятимуть моделі серій velocita і riptide. Крім цього, компанія asrock збирається випустити на базі всіх нових чіпсетів intel плати в компактному форм-факторі itx.

До складу серій z690 extreme і z690 steel legend увійдуть по дві моделі плат з підтримкою і без підтримки бездротового стандарту wi-fi 6e. Молодший сегмент буде представлений моделями pro rs і pro 4, а також платами h – і c-серій. Останні володіють самим базовим набором компонентів і призначені в першу чергу для робочих систем.

Про плати флагманських серій taichi, aqua і oc formula поки немає ніякої інформації. Цілком імовірно, що вони як і раніше знаходяться в розробці.