Автор серії роликів “skyrim в реальному житті” заарештований за підозрою в подвійному вбивстві

67

Відомий по серії роликів “skyrim в реальному житті” контент-мейкер алі нассар абулабан звинувачується у вбивстві дружини і її друга. Як повідомив nbc 7, підозрюваний відмовився визнавати провину, хоча раніше зізнався у скоєному перед мамою і поліцією. Йому загрожує від 25 років до довічного позбавлення волі.

18 жовтня дружина алі нассар абулабан на ім’я ана попросила його з’їхати з квартири після того, як подала на розлучення — однією з причин такого рішення стало домашнє насильство з боку чоловіка. За даними слідства, вранці 21 жовтня абулабан повернувся додому, влаштував погром і встановив додаток для стеження на ipad п’ятирічної дочки, щоб стежити за тим, що відбувається в приміщенні.

Того ж дня контент-мейкер почув, що його дружина знаходиться в квартирі разом з іншим чоловіком. Тоді він повернувся додому з пістолетом і вбив дружину і її друга. Пізніше він забрав дочку зі школи і незабаром був затриманий поліцією. Спочатку абулабану було відмовлено в можливості внести заставу, проте 28 жовтня суд перегляне це рішення. Попереднє слухання у справі призначено на 5 січня.