Автори fallout 76 розкрили деталі сьомого сезону і оновили календар спільноти

31

Компанія bethesda продовжує займатися розвитком онлайн-гри fallout 76, яка сильно змінилася за пару років і обросла неймовірною кількістю контенту. Вже 8 грудня в проекті стартує сьомий сезон, а разом з ним починається новий бойовий пропуск, за проходження якого гравці отримають сотні нагород, два нових союзника, ігровий автомат, косметичні предмети і багато іншого.

Сам сезон буде присвячений доктору зорбо і капітану космосу, а також їх запеклому протистоянню. Капітану космосу вже удалость здолати доктора зоррба, але той жадає влаштувати реванш. Особливо зацікавлені в тутешньому “лорі” гравці зможуть навіть прослухати спеціальні радіопостановки, що розкривають суть конфлікту двох непримиренних ворогів.

Як і в попередніх сезонах, на новому ігровому полі (шкала прогресу бойового пропуску) гравців чекає 100 рівнів і безліч нагород за їх проходження. У число нагород входять тематичні забарвлення силової броні, види для зброї, костюми, нові предмети для c. A. M. P., різні види ігрової валюти, що витрачаються предмети, набори карт здібностей і дещо ще.

Ігровий автомат “західна вірджинія” – ще одна новинка цього сезону. Цей предмет дозволить гравцеві і гостям його додати трохи дрібниці в кишеню. Джекпот, якщо що, становить 1000 кришечок.

В рамках сьомого сезону в грі також з’являться два нових союзника — ксерксо і кетрін. Їх можна отримати на певному етапі проходження бойового пропуску. Вірні напарниці не даватимуть завдань, але зможуть доглянути за вашою c. A. M. P., продати дещо із зібраних предметів, поговорити з гравцем і навіть наділити його позитивними ефектами.

Розробники fallout 76 нагадують, що до початку 2022 року в світі fallout 76 трапиться ще багато чого цікавого. А з запланованим до виходу контенту аж до кінця березня наступного року можна ознайомитися за допомогою актуальної версії дорожньої карти, яку ми для вас тут розмістили (картинка клікабельна).