Battlefield 2042 стане нормальною грою через рік, але це не точно

29

А перший сезон з новим контентом почнеться в березні.

Можливо, battlefield 2042 не такий вже поганий шутер, але ще до релізу у спільноти склалося упередження. Винен у цьому інсайдер том хендерсон, який детально розібрав проблеми бета-версії, розкопав пару доказів у файлах бета-білда, а ще злив багато корисної інформації про розробку.

Том ходив по межі.electronic arts разом з dice могли вчинити з інсайдером недобре, взявши в якості орієнтира роботу з інсайдерами а-ля take-two: суди, штрафи, блокування в соціальних мережах, стукіт ввічливих людей у двері. Співробітники dice навіть влаштували маленький флешмоб по внесенню тома в чорні списки, готуючись до чогось жорсткого.

A summer 2020 presentation of #battlefield2042 contained earthquakes, fire tornadoes, tsunamis, and volcano eruptions – but due to lack of time, they needed to just focus on the twister.the game needed another year, man. Pic.twitter.com/0g0wpwuw3u

— tom henderson (@_tom_henderson_) december 19, 2021

Але ні, том хендерсон все ще бадьорий і сповнений сил. Щось справді змінилося-інсайдер тепер менше лає гру, частіше різкувато розкриваючи плани розробників на майбутнє серії, натякаючи, що гра вийшла на рік раніше запланованого. Разом з ним і інші відомі в співтоваристві блогери почали нескінченний потік «зливів».

Лейтмотив всього потоку –dice обов’язково поправить всі помилки, а також поверне вирізаний контент: землетруси, цунамі, вулкани і все інше з трейлерів. Це означає, що вже втомленим і морально пригніченим розробником потрібно скасувати початкові плани на пострелізную підтримку, відклавши вихід патчів і нового контенту.

Тепер новий контент вийде в березні 2022 року. Підготовка до першого сезону гри почнеться з запуску декількох великих місій для гравців, потім вони отримають нову карту на території канади, де зіткнуться російські та американські війська за підозріло схожий на військову базу науковий центр.

The #battlefield2042 client includes weekly missions for 12 preseason weeks.?? season 1 seems to be scheduled for march 2022 (unless they’ve added a few weeks as “backup”).? happy holidays!

december 19, 2021