Бездіяльність в league of legends каратиметься відстороненням від гри на термін до 14 днів

22

Компанія riot games збирається переглянути своє ставлення до гравців в league of legends за бездіяльність в матчах. Мова в даному випадку йде про тих користувачів, які регулярно виходять з гри прямо під час матчу або довгий час не діють.

На офіційному сайті lol з’явилася інформація про те, що 9% гравців по всьому світу регулярно не діють, доставляючи дискомфорт дисциплінованим користувачам. До теперішнього моменту подібних персонажів поміщали в черги з низьким пріоритетом або виписували їм до 15 хвилин додаткового очікування на 5 ігор. Виходить, що виникаючі між матчами штучні затримки ніяк не впливають на любителів «по-afk-шити». Саме тому розробникам league of legends довелося піти на нові непопулярні заходи.

Тепер за бездіяльність в lol будуть видаватися покарання за шкалою з 7 рівнів (раніше їх було тільки 3). Злісним рецидивістам і любителям відволіктися на поїсти / котика / спілкування в соцмережах система покарань може виписати до 14 днів «бана». Причому, тимчасове відсторонення від гри як система покарання починає діяти вже з четвертого рівня.

Розробники також підкреслили, що рівень покарань не знижується з часом. Найкращий (якщо точніше, єдиний) спосіб його знизити-брати участь у матчах, не бездіючи. Просто перечекати не вийде.

Нові правила покарань за бездіяльність вже почали тестувати в окремих регіонах, з повним списком запланованих змін можна ознайомитися на офіційному сайті league of legends.