Бездротові навушники: як вибрати дейвас

4-26-2020

Головна їхня відмінність від класичних навушників – це відсутність проводів. За рахунок такої особливості гарнітуру стало на порядок зручніше використовувати. Відрізняються між собою бездротові навушники багатьма критеріями. Знати про них слід тим, хто планує обзавестися таким девайсом в найближчому часі. Хочемо порекомндувати https://itech.co.ua/ohliad/biudzhetni-bezdrotovi-navushnyky-earfun-free/

Спосіб передачі даних
Робота бездротових навушників базується на одній з наступних технологій:

радіозв’язок. Радіонавушники орієнтовані на використання виключно в приміщеннях. Комплектуються великим передавачем. Повністю зарядженої батареї таким виробам вистачає не більше ніж на 1 годину роботи. Радіус роботи радіопередавача становить кілька десятків метрів;
Bluetooth. Кращими вважаються саме бездротові навушники, в основі яких технологія Bluetooth. Вони здатні приймати сигнал з самих різних пристроїв, починаючи від планшетів і, закінчуючи смартфонами. Передавачі Bluetooth мають невеликі габарити. За рахунок цього можна створювати девайси мініатюрних розмірів;
інфрачервоний порт. Така технологія передачі практично не використовується в наш час. Сказати про неї варто, але все ж заглиблюватися в тонкощі роботи немає ніякого сенсу.

Конструкція
Бездротові навушники бувають зовнішніми, а також внутрішніми. Перші вставляються в вуха і практично не видно оточуючим. Їх вважають за краще використовувати співвітчизники підліткового віку. Внутрішні девайси поступаються за якістю звучання своїм зовнішнім аналогам. Останні комплектуються великим акумулятором. Зовнішні навушники розміщують поверх вух. З’єднані вони між собою пластиковим або металевим обручем.

Звукоізоляція
Якщо композиції будуть більшу частину часу прослуховуватися в закритому приміщенні, то у високому рівні звукоізоляції девайса потреби немає. Якщо ж на вулиці або в галасливих приміщеннях, то підвищена шумоізоляція повинна бути в обов’язковому порядку. Кращим показником даного параметра володіють навушники-затички, іменовані ще як вакуумні. Є моделі з технологією активного шумозаглушення. В цілому вона ефективна, але споживає велику кількість енергії. Це негативно позначиться на часі автономної експлуатації пристрою.

Час автономної роботи
У режимі використання девайс здатний пропрацювати від 6 до 12 годин. Саме на такий термін йому вистачає повністю зарядженого акумулятора. Необов’язково купувати модель з максимальним показником даного параметра, якщо є де періодично поповнювати заряд.

Чи потрібен мікрофон?
Якщо бездротова гарнітура підбирається для смартфона, то мікрофон стане корисним доповненням виробу. За допомогою нього можна буде розмовляти по телефону, не дістаючи мобільний пристрій з кишені. Навушники з мікрофоном абсолютно не потрібні, якщо працювати вони будуть спільно з комп’ютером або MP3-плеєром.

Не забувати про виробника техніки. Продукція відомих брендів якісніше і довговічніше. Але, вона коштує дорожче аналогічної гарнітури маловідомих виробників.