Біткоіни залишається нестабільним і може подешевшати до 35 000 доларів – експерти рбк

22

Весь поточний тиждень криптовалюта перебували в стані підвищеної волатильності. На них діяли зовнішні і внутрішні чинники, а в результаті біткоіни то опускався до 40 000 доларів, то знову злітав до 45 тисяч. Вчора несподіваного удару по цифрових грошах завдав китай. Там і до цього не жалували криптовалюта, а починаючи з 24 числа вводять кримінальну відповідальність за діяльність, так чи інакше пов’язану з цифровими грошима. Серед постраждалих секторів-біржі, які більше не можуть здійснювати розрахунки з жителями материкового китаю. Окремі структури вже заявили про повне заморожування рахунків, а багато хто зробив це ще раніше.

Заборона також стосується розробників пз, які надають свої послуги майнер, трейдерам і будь-яким іншим учасникам ринку криптовалюта. Найбільше постраждали звичайні власники в піднебесній. Статистики на цей рахунок не існує, але немає сумнівів в тому, що там залишалося безліч людей, які намагаються за допомогою криптовалюта розбагатіти. Після повної заборони всіх транзакцій, пов’язаних з криптовалюта, у них залишається не так багато можливостей для виведення своїх накопичень. По суті, доступні тільки нелегальні обмінники, які будуть брати величезні комісії за свої послуги. Заборона також спрямована проти майнер, які все ще намагаються добувати криптовалюта.

І ось на цьому тлі експерти рбк вирішили проаналізувати ринкову ситуацію, запропонувавши свій погляд на кілька кроків вперед. За словами сергія жданова-ceo кріптобіржі exmo, в даний час на ринку спостерігається дефіцит інвесторів. При чому не звичайних покупців, які заходять в криптовалюта з сотнею доларів, а інституціоналів. Це великі банки, фінансові структури і фонди, що володіють величезним вільним капіталом. У цю категорію можна віднести і китів, які часом купують біткоіни на мільярди доларів за кілька днів. За словами сергія, якщо зниження вартості цифрового золота продовжиться, а біткоіни проб’є позначку в 38 000 доларів, то можна очікувати зниження його вартості до 35 тисяч.

Аналітики відзначають, що сьогодні нестабільність на ринку викликана фундаментальними факторами. Наприклад, недавні висловлювання президента туреччини нехай і не вплинули на котирування, змусили багатьох глав держав задуматися про можливі обмеження в бік криптовалют. Напругу викликає невизначена податкова політика уряду сша, який досі не може визначитися в який бік рухатися. Висловлюються різні думки, але поки немає ніяких підтверджень того, що америку чекає китайський сценарій. Власникам криптовалют в будь-якому випадку доведеться вести звіт перед державою, але добувати біткоіни і ефір їм швидше за все не заборонять.