Біткоіни злетів вище $55 тис. — майже на 10% за добу

14

Курс біткоіни піднявся вище $55 тисяч. Про це свідчать дані біржі coindesk. Ціна криптовалюти зросла майже на 10% за добу, а загальна капіталізація знову перевищила трильйон доларів.

Джерело: coindesk

В моменті вартість токена перевищила $55,06 тис., але до часу написання новини опустилася до $54,6 тис. Точна причина зростання поки неясна. Однак, найбільш вірогідною причиною різкого стрибка курсу біткоіни є поява новин про те, що, за чутками, інвестиційний фонд сороса вже кілька місяцем торгує біткоіни. Глава soros fund management дон фіцпатрік (dawn fitzpatrick) сказала, що біткоіни став мейнстрімом і що у фонду «є якась кількість монет… Але трохи”.

Криптовалюта продовжує плавно відновлюватися після весняного обвалу. Біткоіни досяг історичного максимуму в $64,8 тис. 14 квітня. У цей час китай оголосив про заборону майнінг, після чого в наступні два місяці курс біткоіни опустився до $30 тис.зростання відновилося в кінці липня, а за останній тиждень ціна криптовалюта злетіла на 36%.

Це сталося на тлі цілого ряду новин. На початку вересня сальвадор визнав біткоіни офіційним платіжним засобом, а на початку жовтня глава фрс сша джером пауелл (jerome powell) заявив, що країна не планує забороняти оборот криптовалют.