Браузер chrome-ділитися посиланнями на фрагменти сторінок; знаходити потрібні вкладки швидше

20

Браузер chrome з черговими оновленнями стає значно краще і ефективніше в плані роботи. Однак, не всі користувачі стежать за новими фішками в оновленнях, звикаючись зі звичною роботою google chrome, а даремно! … З’являється все більше і більше функцій, які значно спрощують наші дії…

…ось про все таке новеньке з фінальних оновлень браузера якраз і оповідає дана стаття.

А) ділимося посиланнями на конкретний розділ статті; б) відшукати з безлічі відкритих вкладок оглядача необхідну, тепер значно легше… С) налаштування дозволяють вибирати новий і колір для chrome і багато іншого…

Детальніше про ефективну роботу:

Функція працює тільки якщо посилання на фрагмент сторінки буде відкрита в браузері chrome — в інших браузерах відкриється тільки сторінка!!

Щоб поділитися з другом корисною інформацією з якогось сайту, досить виділити фрагмент тексту на сторінці (картинка вище), клікнути правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати опцію копіювати посилання на виділений текст. … Потім поділіться цим посиланням по електронній пошті, або в чаті…

Що в цій новій функції google chrome важливо: користувач, відкривши посилання, побачить вказаний вами фрагмент, а не весь сайт від початку (тобто йому не доведеться шукати необхідну інформацію).

Якщо ви досить активно працюєте з браузером і у вас відкрито кілька вкладок — орієнтуватися в них важко! а відшукати потрібну клопітно!

Відшукати потрібну вкладку серед безлічі відкритих допоможе нова функція пошук по вкладках.

Пошук по вкладках … І випадаючому вікні зі зрозумілих для вас текстових підказок вибрати потрібну.

Також можна керувати вкладками в chrome за допомогою створених груп.

Об’єднуємо вкладки chrome в групи

Для створення групи, наведіть курсор на верхнє поле активної вкладки, притисніть праву кнопку миші і випадаючому меню виберіть додати вкладку в нову групу.

Наведіть курсор на групу і виберіть одну з уже існуючих (як бачите, у мене для прикладу, група без імені).

Як згорнути групу вкладок. Як перемістити групу вкладок браузера, описано в подробицях по посиланню нижче.

Повернутися до змісту ↑

Вибираємо новий фон і колір для chrome

Якщо хочете розфарбувати свій браузер, зробити його не тільки більш функціональним і зручним для себе, тоді цей розділ статті для вас:

Спочатку пройдіться по настройках браузера і дізнайтеся, які колори — кольори і фонові зображення доступні в chrome.

Що примітно, якщо ми звикли працювати з декількома профілями, наприклад, одночасно (і щоб не плутатися) або в залежності від виконуваної роботи, то в цьому випадку можливо вибрати для всіх цих профілів відмінні від інших — різні фони.

Що потрібно зробити, щоб змінити вигляд браузера: