Бюджетний планшет Аlcatel One Touch POP: основні особливості

252

Якісний і недорогий планшет – мрія будь-якого користувача.

Орієнтований на швидке і зручне виконання більшості найбільш затребуваних, нескладних операцій з персональним комп’ютером, бюджетний планшет розумно поєднує в собі адекватну вартість і корисність роботи з ним.

Для повсякденної експлуатації такий пристрій, не обтяжене новітніми комплектуючими і самим сучасним софтом, обов’язково стане ідеальним помічником.

Одним з яскравих прикладів в бюджетному сегменті ринку можна позначити новий, недорогий семидюймовий планшет з ОС Android — One Touch POP7 від всесвітньо відомого виробника мобільних гаджетів — компанії Alcatel.

Він був анонсований публіці на виставці електроніки CES2014. Це перший апарат нової, оригінальної і барвистою лінійці мобільних гаджетів OneTouchPOP.

Гаджет має досить скромний функціонал і націлений в основному на економних споживачів та школярів, для яких сьогодні пропонуються багато підручники та дидактичні матеріали в електронному вигляді.

Такі користувачі зможуть придбати планшет Alcatel OneTouch POP7 на price.ua за найбільш демократичною вартістю. Але давайте для початку познайомимося з ним ближче…

У серце бюджетного Alcatel OneTouch POP 7 встановлений двоядерний 1,3 Гц процесор MT8312 виробництва MediaTek.

Стосовно графіки тут використаний популярний добре зарекомендував себе процесор Mali-400.

Також користувачу надаються 1 Гб ОЗУ, 4 Гб вбудованої пам’яті, з можливістю нарощення до 32 Гб.

Цих характеристик досить, щоб переглядати фільми, використовувати програми, грати в невимогливі до «заліза» гри.
Бюджетний планшет Аlcatel One Touch POP: основні особливості

Семи дюймовий глянсовий TFT-екран має дозвіл 600х1024 точок (189 ppi). Він характеризується гарною передачею кольору і яскравістю.

Крім цього, на борту є 2 класичні відеокамери: тильна, основна — 2 Мп, для дзвінків і селфи-зйомки — фронтальна — 0,3 Мп.

Зовнішній вид планшетника типовий для більшості недорогих пристроїв на Android: звична прямокутна форма з похилими краями.

OneTouch POP 7 упакований у пластиковий корпус, в комплекті також надаються захисні чохли яскравих відтінків: яскраво-рожевий, блакитний, червоний і жовтий.

На користь гаджета також говорить можливість використання планшета в якості смартфона: він підтримує мережі 3G.

Пристрій поставляється з акумуляторною батареєю, об’єм ємності якої становить 3240 маг.

Виробник стверджує, що він здатний безперервно працювати протягом 5-6 годин.

 Бюджетний планшет Аlcatel One Touch POP: основні особливості

Alcatel OneTouch POP 7 позиціонується як самий легкий, тонкий девайс: його товщина — 9 мм, а маса складає всього 285 гр.

Апарат підтримується бездротові стандарти зв’язку Bluetooth, Wi-Fi, GPS, є також порт Micro-USB2.0, роз’єм під навушники, інфрачервоний датчик.

Приблизна ціна Alcatel OneTouch POP 7 поки не озвучена, але передбачається, що вона не буде «захмарною».

Підводячи підсумки нашого огляду, зауважимо, що цей апарат орієнтований на широку аудиторію користувачів, які потребують якісному планшеті за досить невеликі гроші.

І нам здається, що Alcatel OneTouch POP 7 – «девайс» повною мірою конкурентоспроможний.