Capcom буде робити ставку на пк – до 2023 року продажі ігор на цій платформі можуть зрівнятися з консольними

16

Capcom взяла курс на перетворення пк на свою основну платформу при плануванні ігор. Про це під час виступу на виставці tokyo game show 2021 розповів президент компанії харухіро цудзімото .

Згідно з внутрішніми прогнозами, до 2023 року продажі нових ігор capcom на пк і консолях можуть зрівнятися, і компанія буде робити все від неї залежне, щоб це сталося швидше.

“capcom сподівається, що до 2023 року співвідношення в продажах ігор на консолях і пк становитиме 50:50”, – йдеться в повідомленні японського видання nikkei. Не виключається, що на такий рівень видавцеві вдасться вийти вже до середини 2022 року.

влітку 2021 року capcom заявила, що розрив у продажах ігор на консолях і пк стрімко скорочується . Для видавця має сенс спиратися на комп’ютерний сегмент, оскільки він є відкритим і незалежним – на пк є різні магазини, але немає основного “платформодержателя”.

“попит на комп’ютерні версії ігор не перевищив попит на версії для консолей за підсумками фінансового року, що завершився 31 березня 2021 року, але ми бачимо, що розрив між ними скорочується”, – говорили представники capcom.

Президент capcom не уточнив, чи передбачає план по перетворенню пк в “основну платформу” випуск всіх нових ігор в steam або інших магазинах одночасно з прем’єрою на консолях. Наприклад, monster hunter world , найуспішніша гра видавця, вийшла на пк через півроку після консольного релізу, а monster hunter rise пк-геймери отримають через дев’ять місяців після дебюту на nintendo switch. Крім того, користувачі досі не можуть купити на пк, наприклад, devil may cry 5 special edition .

. З документації, зокрема, з’ясувалося, що тираж monster hunter world на playstation 4 склали 8,7 млн копій, а на пк – 6 мільйонів копій. За devil may cry 5 статистика на 30 вересня 2020 року була така: 1,9 млн копій на playstation 4, 370 тисяч на xbox one і 1,4 млн копій на пк.