Cerebras пропонує хмарний доступ до суперпроцесора wafer-scale engine ai system – 850 тис. Ядер за $ 60 тис. На місяць

25

Компанії cerebras і cirrascale cloud services оголосили про запуск платформи cerebras cloud @ cirrascale, що надає доступ до системи cerebras cs-2 wafer-scale engine (wse) через хмарний сервіс cirrascale.

Суперпроцесор cs – 2 з 850 000 обчислювальних ядер, оптимізованих для ші, важить близько 500 фунтів (227 кг), встановлений в центрі обробки даних cirrascale в санта-кларі (каліфорнія, сша). Доступ до cs-2 надається всім бажаючим, у кого є підключення до інтернету і можливість платити $60 000 на тиждень на навчання дуже великих моделей штучного інтелекту.

Клієнти cirrascale cerebras cloud отримують повний доступ до програмного забезпечення cerebras і пакету компіляторів.

” набір інструментів компілятора пропонується з хмарним набором інструментів, розробленим cirrascale, – сказав генеральний директор ендрю фельдман (andrew feldman). – отже, увійшовши в систему, ви отримаєте доступ до обчислювального кластера, сховища, cs-2; ви запустите свій стек компіляції і будете виконувати роботу. Також ви отримаєте контрольну точку і збережете її в інфраструктурі cirrascale, вона буде ідентифікована, щоб ви могли повернутися до виконання цієї роботи пізніше. Все це інтегровано”.

Середовище підтримує відомі фреймворки, такі як tensorflow і pytorch, а компілятор графіків cerebras автоматично переводить нейронну мережу практикуючого фахівця з їх представлення фреймворку в виконуваний файл cs-2. За словами cerebras, це усуває необхідність оркестрування кластера, синхронізації та налаштування моделі.

З щотижневою мінімальною ставкою на рівні $60 000 на тиждень, $180 000 на місяць або $1 650 000 на рік — клієнти cirrascale отримують доступ до всієї системи cs-2. “модель спільного використання не для нас”, – сказав фельдман. Сенс існування системи масштабування пластин полягає в тому, щоб» отримати якомога більшу машину, щоб вирішити вашу проблему якомога швидше”, — повідомив він ресурсу hpcwire.

При укладанні контрактів на кілька місяців або на кілька років надаються знижки. Cerebras не розкриває прейскурантні ціни на свої системи cs, але покупка системи cs-2 безпосередньо обійдеться в «кілька мільйонів доларів», повідомив фельдман.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.