Через вісім років після закриття warhammer online фанати відроджують дві столиці, які так і не потрапили в гру

21

Warhammer online закрився вісім років тому, але продовжує жити завдяки роботі відданих фанатів.

Return of reckoning – це приватний сервер warhammer online, який існує вже деякий час, але за вихідні досяг вражаючої віхи: випуск двох столиць, які були заплановані для фентезійної mmo, але так і не увійшли в офіційну гру.

Рідне місто гномів караз-а-карак і рідне місто зеленошкірих карак-вісім-вершин були двома з чотирьох столиць, які з’явилися в бета-версії warhammer online, але були видалені перед запуском. Офіційно вийшли тільки дві столиці-альтдорф і місто.

Тепер караз-а-карак і карак-вісім-вершин живі в return of reckoning. Це робота добровольців, які витратили тисячі годин на відтворення, розробку і випуск того, що нині покійний розробник mythic entertainment почав більше десяти років тому.

Люди, що стоять за return of reckoning, заслуговують величезної похвали що взялися за те, що почали mythic, і це, безумовно, того варте. У недавній pvp-події, присвяченій гномам проти зеленошкірих, на одній карті брало участь 1100 гравців. І це дуже круто!

І команда ще не закінчила. Вони заявили, що планують додати нову систему облоги міста, нову зону під назвою “земля мертвих” і відсутні підземелля. Якщо вам цікаво, як return of reckoning, що використовує ресурси оригінальної гри, може існувати з games workshop і ea, які видавали warhammer online, розробники сказали, що вони «відкидають будь-які гроші або підтримку будь-яким способом», чого, як вони сподіваються, «буде достатньо, щоб не потрапляти їм на очі».