[чутки] реліз фізичних копій grand theft auto: the trilogy-the definitive edition відбудеться 7 грудня

14

У мережі з’явилася інформація про можливу дату виходу фізичного видання нещодавно анонсованої grand theft auto: the trilogy-the definitive edition, що складається з ремастерів gta iii, vice city і san andreas.

Польський веб-сайт ppe, посилаючись на своє джерело, поділився інформацією про можливу появу на полицях магазинів “коробок” з ремастерами вже на початку грудня, 7 числа. У цей день будуть доступні тільки версії для playstation 4, xbox one і nintendo switch. Фізичні видання для playstation 5 і xbox series x/s очікуються тільки в наступному році, а про пк і зовсім жодного слова.

Про цифрові версії grand theft auto: the trilogy – the definitive edition портал ppe також не згадав, але якщо вірити більш ранньої інформації від авторитетного інсайдера тома хендерсона, то реліз трилогії відбудеться 11 листопада на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5. Це, до слова, саме той день, коли rockstar спочатку планувала випустити некст-ген версію gta v, яка була перенесена на березень 2022.

The gta trilogy is currently scheduled to be released november 11th.budgets have been allocated to various agencies for this date. :)https://t.co/8wsxmk4v6k

— tom henderson (@_tom_henderson_) october 8, 2021