Чи варто крутити банер тома в genshin impact?

10

Розбір переваг і недоліків нового героя 4️ ️ в genshin impact 2.2. Переважний склад загону для томи. Дізнайтеся, кому підходить даний персонаж.

У версії 2.2 єдиним новим персонажем буде тома. Вивчіть даний гайд, щоб зрозуміти, чи варто витрачати на нього камені витоку і крутити прийдешній банер.

Терміни банера з томою

Дізнатися розклад наступного банера, а також поглянути на минулі можна у нас на сайті. Банер ж з томою почнеться з другої половини патча 2.2, а точніше після 02/11/2021.

На момент початку патча 2.2 достовірно відомо, що тома буде в банері з ху тао. Вона є ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ персонажем з елементом піро і виконує виключно роль основного дд. Ху тао володіє просто величезною втратою.

Огляд навичок

Тома володіє навичками завдають піро-шкоди ворогам. Шкоди від його скіллів можливо не найвищий, але елементальний навик і вибух стихій здатні накладати щити. Сам по собі щит далеко не найміцніший в грі. Однак, не поспішайте засмучуватися, так як розробники наділили щити томи нової механікою складаються щитів — кожен новий щит поглинає все опір попереднього і оновлює його час.

Вибух стихій томи дозволяє активному персонажу, при звичайних атаках, наносити додатковий піро-шкоди по площі, але не частіше одного разу на секунду. Також, поки діє ульт, при атаках будуть накладатися і щити. Сам ульт триває 15 секунд, що вже, потенційно, може зробити щит томи найміцнішим і найтривалішим в грі. А комбінуючи вибух стихій з елементальним навиком і маючи достатньо енергії, можливо щит вдасться підтримувати постійно.

Пасивні навички томи зміцнюють його щити і збільшують шкоди від палаючого розлому вибуху стихій, в залежності від максимального здоров’я персонажа.

Чи варто вибивати тому

Механіка щитів є найбільш комфортною для розслабленої гри в більшості ситуацій. Але хороших щитів в грі, насправді, не так вже й багато. По суті це чжун лі і діона. Також хороший щит є і у ноель, але якщо не грати їй як основним дд, то між щитами буде занадто великий проміжок. Щити інших персонажів або занадто слабкі, або мають великий розрив у часі між закінченням дії першого щита і можливістю накласти другий. Тома ж, потенційно, володіє дуже потужним щитом.

Також його ульт дозволяє вносити непоганий додатковий шкоди і накладати статус піро на ворогів, що безсумнівно дуже корисно, так як реакції з піро стихією мають великої шкоди.

Кому підійде томи

Можливо опис навичок томи може виглядати незрозуміло, але на ділі будь-яких складних для реалізації механік у нього немає. Тома підійде як новачкам, так і ветеранам, які грають з релізу геншина. Персонаж, що володіє хорошим додатковим утратою і відмінним щитом, може стати незамінним у багатьох групах. Наприклад, він відмінно впишеться в групу з ху тао, яка виходить з ним в банері. Фактично, тома є заміною сян лін в загоні, але з меншою втратою, що компенсує наявністю щита. Більше прикладів дивіться в гайді на тому.