Число передплатників xbox game pass за рік збільшилася більш ніж на третину, але microsoft очікувала більшого

35

Згідно з фінансовою доповіддю microsoft, який помітило видання axios, станом на 30 червня кількість передплатників xbox game pass зросла на 37,48% протягом 12 місяців. Це значне зростання, але корпорація очікувала, що число користувачів збільшиться на 47,79 %.

Джерело: microsoft

Справа в тому, що в попередньому фінансовому році microsoft, що закінчився 30 червня 2020 року, кількість передплатників xbox game pass зросла на 85,75 %, тоді як компанія очікувала збільшення на 71 %. Але повторити успіх не вдалося.

Збільшення кількості передплатників xbox game pass — одна з декількох пріоритетних цілей ігрового підрозділу microsoft. Скільки зараз людей користуються сервісом, невідомо. Корпорація приховує справжнє число:» з причин конкуренції цілі і результати виражаються в показниках річного зростання”, вказала вона в звіті.

Джерело: microsoft

За даними на січень 2021 року служба xbox game pass залучила 18 млн користувачів. В даний час це центральний сервіс ігрового підрозділу microsoft. Він пропонує доступ до декількох сотень проектів внутрішніх і сторонніх розробників і знижки на покупку доповнень та ігор.