Crysis remastered в steam отримала “змішані” відгуки

23

Через рік після того, як crysis remastered з’явився в epic games store в якості тимчасового ексклюзивного, вона нарешті була випущена в steam-і, що, можливо, дивно, гравці не сильно зраділи релізу. Через низку проблем у ремастера crysis в даний час» змішані ” відгуки в steam.

Оригінальна crysis, випущена ще в 2007 році, все ще доступна на steam, і, чесно кажучи, все ще виглядає досить добре на сьогоднішній день. Crysis remastered додає підтримку дозволів до 8k, dlss і трасування променів, а також можливість перемикатися між класичними і сучасними елементами управління костюмом – «сучасні» в даному випадку відносяться до crysis 3 8-річної давності.

З crysis remastered вилучено багато функцій з оригіналу, такі як багатокористувацький режим, можливість збереження вручну і, імовірно, нові графічні функції також погано оптимізовані. Огляди навіть стверджують, що зникло і здатність нахилятися, хоча це було виправлено в версії remastered для egs минулого року.

Повна трилогія crysis remastered вийде в наступному місяці – і, знову ж таки, ексклюзивно в epic games store, тому будь-кому, хто придбає crysis 1 remastered в steam, ймовірно, доведеться почекати ще рік, щоб купити ремастери crysis 2 і 3.