Dedicated: потужний сервер в оренду для високонавантажених проектів, інтернет-магазинів, порталів з високою відвідуваністю

8-10-2021
 • Dedicated server, або фізичний сервер, – найбільш продуктивна і дорога послуга хостингу. Оренда виділеного сервера в Україні стане відмінним рішенням для власників комерційних сайтів, корпоративних ресурсів, ігрових серверів і складних веб-додатків.
 • На відміну від shared hosting і VPS, при використанні яких вам доведеться ділити ресурси з іншими користувачами, з Dedicated ви отримаєте в розпорядження все потужності, що надаються в рамках послуги. Тому розміщення веб-сайту на сервері гарантує високу ступінь захищеності: ви не ділите сервер з іншими сайтами, які можуть бути уразливі для атак хакерів. Хочу вам порадити оренду виділених серверів на https://besthosting.ua/ua/servers.php, за кращою ціною.
 • Оренда виділеного web-сервера і СГД (системи зберігання даних) в ЦОД (центр обробки даних) – це замовлення дуже продуктивного стаціонарного комп’ютера в дата-центрі на Windows або Linux зі спеціальним набором програм на певний термін. Ми забезпечимо сервер швидким з’єднанням з Інтернетом на швидкості до 10 Гбіт / сек, постійним підключенням до електрики і професійної технічною підтримкою, яка допоможе впоратися з апаратними та програмними складнощами.
 • Ще одна причина оренди серверного обладнання в REG.RU – сучасні і захищені ЦОД, в яких розміщуються виділені фізичні сервери dedicated – дата-центри розташовані в Україні і вважаються одними з найнадійніших в Україні. У дата-центрах використовуються джерела безперебійного живлення, системи пожежогасіння та кондиціонування. Це забезпечить безперервну роботу серверів і ваших проектів.

Виділені сервери на основі процесора Intel Xeon

 • На сайті REG.RU у вас є кілька варіантів для вибору оптимальної конфігурації сервера:
 • 1. Орендувати вже готовий сервер. За допомогою фільтрів ви зможете вибрати відповідну машину під ваш бюджет і потреби.
  2. Скористатися конфігуратором і самостійно вибрати комплектуючі для сервера.
  3. Написати нам заявку і замовити унікальну конфігурацію сервера.
 • До переваг послуги оренди Dedicated-серверів можна віднести надання повної свободи у виборі встановлюваного програмного забезпечення, а також контроль над обладнанням: пропускною здатністю шини, пам’яттю і диском. Ціна оренди виділеного сервера в місяць залежить від його параметрів і характеристик.
 • Орендувати виділений сервер в ЦОД (дата-центрі) можна на базі процесорів Intel Xeon: E, E3, E5, gold, silver, W в різних конфігураціях з дисками SSD, SATA або SAS, в залежності від того, наскільки потужне обладнання вам потрібно.
 • Скільки коштує оренда сервера з SSD для сайту? Ціна такої послуги, як правило, вище в порівнянні з VPS і віртуальним хостингом. Зверніть увагу на розділ «Дешеві сервери»: в ньому ви можете купити (взяти в оренду) виділені Dedicated-сервери для сайту в ЦОД (дата-центр) з тарифами з найбільш низькою вартістю в місяць.
 • Виділений сервер в оренду – це надійний, швидкий і безпечний хостинг, який дасть масу можливостей для компаній, чиї інформаційні системи, сайти і проекти потребують цілодобової безперебійної роботи, великих обчислювальних ресурсах і обсязі диска для зберігання і резервування інформації.