Disney заплатили скарлетт йоханссон багато грошей, щоб уникнути суду через “чорної вдови”

18

Сага про зірку marvel скарлетт йоханссон і її позов проти the walt disney company завершилася заявою, зробленою обома сторонами.

Після незліченних заголовків про те, як судовий процес вплинув на переговори disney з іншими акторами, новини про те, що ці двоє прийшли до угоди, ймовірно, викличуть зітхання полегшення в голлівуді. Підтвердивши, що вони врегулювали це питання, голова контенту disney studios алан бергман також підтвердив, що майбутнє співробітництво між disney і йоханссон триває.

Я дуже радий, що ми змогли прийти до обопільної угоди зі скарлетт йоханссон щодо «чорної вдови» . Ми цінуємо її внесок у кінематографічну всесвіт marvel і з нетерпінням чекаємо спільної роботи над низкою майбутніх проектів, включаючи “вежу жаху” .

Йоханссон також висловилася про ситуацію:

Я рада вирішити наші розбіжності з disney. Я неймовірно пишаюся роботою, яку ми виконали разом протягом багатьох років, і мені дуже подобаються мої творчі стосунки з командою. Я з нетерпінням чекаю продовження нашої співпраці.

Джерела deadline повідомили, що компанії довелося виплатити актрисі значні 40 мільйонів доларів. Це дозволило уникнути судових розглядів, які могли коштувати disney куди більших грошей.

Для тих, хто не знав, проблема йоханссон з disney (яким належить marvel studios) зводилася до невиплаченого гонорару. На тлі триваючої пандемії студія вирішила випустити «чорну вдову»