До старту попередніх замовлень ремастера fatal frame: maiden of black water приурочили новий трейлер

16

Видавництво koei tecmo в своєму офіційному мікроблозі представило новий трейлер осучасненої версії fatal frame: maiden of black water (project zero: maiden of black water в європі) і оголосило про старт попередніх замовлень ремастера.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, гравцям fatal frame: maiden of black water в ролі трьох різних персонажів належить розкрити «жахливу правду, що ховається за низкою трагічних смертей, що сталися в похмурому лісі» на горі хікамі.

Оприлюднений ролик триває трохи менше п’яти хвилин і присвячений таємниці нещасливої гори, а також основним особливостям оновленої fatal frame: maiden of black water, включаючи декількох головних героїв, геймплей і фоторежим.

Що стосується попередніх замовлень, то вони вже стартували на всіх цільових платформах ремастера. На вибір користувачам доступно стандартне і розширене видання. До складу останнього входять цифровий артбук і набір альтернативних костюмів.

Перевидання fatal frame: maiden of black water надійде в продаж 28 жовтня поточного року для pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. Консольні версії припускають безкоштовний апгрейд.