Дослідники з’ясували, в якій грі стримери частіше лаються. Це не dota 2

5

Стріми по змагальних і не дуже ігор нерідко супроводжуються потоками нецензурної лайки. Співробітники buzz bingo вирішили з’ясувати, які саме тайтли викликають саму бурхливу реакцію у авторів контенту. Як виявилося, найчастіше в ефірі лаються фанати rainbow six siege, а в топ-15 потрапили і інші популярні шутери.

Автори дослідження подивилися 100 трансляцій на twitch і youtube по 15 хвилин кожну, витративши в сумі близько 25 годин. У rainbow six siege стримери лаялися в середньому 584 рази за годину, 146 разів за 15 хвилин або раз на сім секунд. У трійку лідерів з не менш значними показниками потрапили fifa 21 і call of duty: warzone. Крім онлайн-ігор в топ — 15 виявилися dark souls 3 з результатом 96 лайливих слів за 15 хвилин і resident evil village-64 вирази за 15 хвилин.

Автори дослідження також з’ясували, що частіше за інших в ефірі лаються користувачі pc. Вони вимовляють 95 лайливих слів за 15 хвилин — проти 92 у власників xbox і 83 у стримерів на playstation. До речі, оцінити кількість нецензурних виразів у письмовій мові прихильників консольного геймінгу можна за допомогою треда в twitter, де через заяву журналіста знову почалися пошуки кращої платформи-і в найзапеклішій формі.