Dr disrespect про halo infinite для xbox series x / s: хороша гра, але їй дуже потрібен режим королівської битви

33

Популярний стример dr disrespect , відкрив недавно з ветераном call of duty робертом боулінгом студію з виробництва ааа-ігор midnight society , висловився про шутера halo infinite і дав пораду команді 343 industries .

Гай бейм, а саме так звуть dr disrespect, розповів, що, будучи гравцем зі стажем, дуже задоволений halo infinite, але вважає, що гра гостро потребує режимі королівської битви — без нього вона ризикує злетіти з орбіти і втратити шанси на серйозну довгострокову боротьбу за масову аудиторію з іншими мультиплеєрними представниками жанру, на зразок apex legends , fortnite і call of duty warzone . Саме вони сьогодні задають тренди і користуються найбільшим успіхом.

Бейм вважає, що движок і великі локації halo infinite ідеально підійдуть під формат королівської битви, де гравці зможуть великими групами висаджуватися на кільця-арени, поступово зближуючись один з одним.

“у halo дуже цікавий дизайн світу. Розробники могли б використовувати різні карти для створення єдиного унікального полотна з широким розмахом. Тільки уявіть масштаби цієї битви!”,- зазначив dr disrespect в бесіді зі стримером timthetatman.

Як вважає стример, спробувати перевірити життєздатність такої концепції можна буде після релізу інструментарію forge в 2022 році.

Нагадаємо, що прямо зараз