Джон бернтал прокоментував повернення карателя в mcu

11

У мережі регулярно з’являються чутки і спекуляції, що джон бернтал нібито повернеться до ролі карателя в кіновсесвіті marvel. І хоча на сьогоднішній день нічого не підтверджено, сам актор вирішив висловитися з цього приводу.

Вперше бернтал постав в ролі френка касла в серіалі « шибайголова ” » а саме в другому його сезоні. Його гра настільки сподобалася глядачам, що після він придбав сольний серіал на netflix – « каратель », і до сих вважається одним з кращих персонажів з коміксів, коли-небудь адаптованих для кіно.

Після того, як стало відомо, що серіали netflix по marvel не отримають продовження, права на карателя (і інших захисників) нехай і не відразу, але повернулися в руки студії кевіна файги. З тих пір багато хто задається питанням, коли персонажі, а конкретно мова йде про метта мердока (чарлі кокс), кінгпін (вінсент д’онофріо) і френк касл (джо бернтал) з’являться знову.

У свою чергу, днями джон бернтал дав ексклюзивне інтерв’ю порталу screen rant, в якому його запитали, що він думає про мультивселенной mcu і про можливе повернення до образу касла. Коментарі актора з цього приводу ви можете побачити нижче:

Знаєте, якщо чесно, я намагаюся не думати про це багато, але подивимося. Мені подобається працювати з людьми, яких я дійсно поважаю і якими захоплююся. Це саме те, чим я хочу займатися. Я не знаю, що буде в майбутньому, але рано чи пізно ми до чогось прийдемо.

Після того, як стало відомо, що disney купують студію fox, багато хто сподівався, що, коли дедпул з’явиться в mcu, він збереже свій «дорослий» рейтинг r – що і, забігаючи вперед, сталося. Це потенційно відкриває двері для карателя мати такий же» дорослий ” рейтинг. Більше того, mcu може дозволити персонажу у виконанні бернтала, якщо він коли-небудь повернеться, перетнутися з місячним лицарем, враховуючи їх зв’язки в коміксах або навіть стати частиною темних месників/громовержців. У будь-якому випадку, у стадії маса можливостей, і головне, щоб у них було бажання.