[ексклюзив] розробники guild of dungeoneering роздають 300,000 копій ultimate edition і відповідають на питання

14

Інді-студія gambrinous повідомила про роздачу 300,000 копій своєї покрокової гри guild of dungeoneering ultimate edition всім, хто володіє оригінальною грою в steam.

Разом з релізом “ультимативного видання” в листопаді до нього буде оновлена звичайна steam-версія гри, а всі вже куплені копії оновляться абсолютно безкоштовно.

Guild of dungeoneering ultimate edition – повноцінний ремастер для завоювала безліч нагород карткової гри guild of dungeoneering. Нова версія надасть гравцям додаткові квести, монстрів, класи, зброю, лут і всі оригінальні dlc в рамках одного масивного пака.

В даний момент розробники зробили доступною демоверсію гри, яку ви знайдете на сторінці guild of dungeoneering в steam.

Розробники також відповіли на кілька наших запитань. Насамперед ми захотіли дізнатися про те, з якої причини інді-студія зважилася на подібний крок з настільки масивної роздачею.

Ми думали про те, як продати цей ремастер існуючим фанатам і власникам, коли ми починали працювати над ним. З одного боку, більш імовірно, що якраз фанати захочуть нас підтримати і куплять “ультимативне видання”, але з іншого саме вони і є тими, хто зробив нашій компанії ім’я після першої випущеної гри. Саме тому ми вирішили бути супер щедрими і видати копію нової гри всім тим, хто вже володіє оригіналом. Так буде правильніше! ми сподіваємося, що це ощасливить фанатів, які рознесуть слово про “ультимативне видання” на ще більшу аудиторію.

Також ми запитали про плани розробників на майбутнє, чи є у них ідеї для нових проектів.

Це від частини залежить від того, як добре пройде запуск guild of dungeoneering ultimate edition. Якщо він обернеться успіхом, то ми додамо в гру більше контенту і режимів, а також перенесемо її на нові платформи. Якщо популярність буде дуже високою, то будемо думати про сиквел більш серйозно (у нас накопичилося багато ідей для оного за час роботи над “ультимативним виданням”, і їх вистачить на повноцінний сиквел). У нас також є ще одна гра у вигляді концепту.

Запитали ми і про епідеміологічну ситуацію в студії, а також про їхні п’ятничні зустрічі.

Команда gambrinous зараз повністю вакцинована, і це щось. Різні заклади в ірландії поступово відкриваються, але covid – 19 все ще велика проблема. Я думаю, що ми відновимо наші зустрічі, але тільки тоді, коли це буде більш безпечно. Ми вже не бачили один одного наживо протягом 18 місяців! на щастя, розробці “ультимативного видання” це не завадило.

В кінці ми поцікавилися поточним складом команди розробників, а також про наміри розширюватися.

Основний склад gambrinous залишається незмінним протягом декількох років і різних ігор. В даний момент наша команда складається з п’яти постійних членів і декількох контрактників. Нам відмінно працюється при такому складі, а тому зміни поки не плануються.

У червні garruk брав ексклюзивне інтерв’ю у розробників з цієї студії, з яким ви можете ознайомитися за посиланням. Нагадаємо, що реліз guild of dungeoneering ultimate edition відбудеться в листопаді цього року, але точна дата не названа, а поки у всіх бажаючих є можливість придбати оригінальну гру щоб отримати “ультимативне видання” безкоштовно.