Експерт: airpods max повинні бути без lightning і коштувати дешевше

23

Airpods max були представлені в кінці 2020 року, але так і не стали хітом, як молодші представники лінійки. Можливо, apple варто внести кілька змін, щоб збільшити продажі флагманських навушників. Наводимо думку дизайнера і журналіста паркера ортолані.

Без lightning, але з usb-c і magsafe

Як і інші представники аудіосерії, airpods max заряджаються через lightning, а не usb-c. Це варто виправити. Адже універсальний кабель простіше знайти. Ще він здатний на велику потужність струму, що прискорить процес зарядки. Крім того, так власникам 3,5-мм гарнітур не доведеться купувати рідкісний перехідник на lightning.

Дивно, що в навушниках немає підтримки magsafe, як у звичайних airpods. Чашки airpods max виконані з алюмінію, з яким не дружить магнітна зарядка, але її варто було вбудувати в комплектний чохол. Навушники до нього можна підключати по usb-c.

Легше важать і простіше ремонтуються

До презентації ходили чутки, що airpods max будуть модульними. Зараз apple дозволяє міняти тільки амбушюри, але стала в нагоді б і заміна наголов’я, яке може зноситися з часом. М’який чохол smart case теж не вічний.

Ще airpods max вийшли масивними через алюмінієвих чашок, тому їх складно носити тривалий час. Навушники sony wh — 1000xm4 (того ж формату, але з пластиковим корпусом) важать 254 г, а airpods max-384 г.каліфорнійському it-гігантові варто придивитися до більш легких сплавів.

Суперечлива ціна

Airpods max часто порівнюють з sony wh-1000xm4 і bose headphones 700. Але ці моделі коштують набагато дешевше «яблучного ” гаджета: на старті за них просили 349 і 399 доларів відповідно. А ось airpods max віддавали за 549 доларів. Велика кількість металу і» магія apple ” навряд чи коштують зайвих $150.

Тому варто знизити прайс до 499 або навіть 449 доларів – так у навушників більше шансів стати хітом.