Експерти dxomark про redmi note 10s: добре знімає на вулиці

5

На порталі dxomark провели тестування можливостей камери redmi note 10s. Перед тим як винести вердикт пристрою, фахівці зняли близько 3000 тестових зображень і більше 2,5 години відео. Для отримання об’єктивної оцінки зйомка велася як в лабораторних, так і в природних умовах.

redmi note 10s

За висновком експертів dxomark, основна камера redmi note 10s забезпечує яскраві кольори і нейтральний баланс білого на фотографіях, зроблених на вулиці. На всіх знімках відзначається точна експозиція і збільшена глибина різкості.

  • redmi note 10s

Однак, на думку фахівців, багато фотографій відрізняються низькою деталізацією і неприродною текстурою, а також обмеженим динамічним діапазоном. Ще до мінусів камери redmi note 10s в dxomark віднесли тьмяні кольори на надшироких знімках і часті збої автофокусу.

  • redmi note 10s

Що стосується зйомки відео, експерти відзначили ефективну стабілізацію. Крім того, на відкритому повітрі камера забезпечує низький рівень шуму, а також швидке і точне відстеження автофокусу. Ці ж показники погіршуються при зйомці в приміщенні і при слабкому освітленні. В цілому у всіх роликах помітні злегка ненасичені кольори.

За підсумками тестування redmi note 10s набрав 92 бали, поступившись таким смартфонам свого класу, як google pixel 4a і xiaomi mi 11 lite 5g, оцінка яких за версією dxomark склала 111 балів.