Embers adrift: розробники анонсували передзамовлення mmorpg, позначали періоди тестування і терміни релізу

15

Студія-розробник stormhaven studios опублікувала заявлениеисполнительного продюсера джона гаста, що повідомляє потенційних гравців те, що команда рухається до фінальної альфа-стадії розробки гри embersadrift (яка раніше була відома під назвою saga of lucimia).

Stormhaven studios press release: store, timeline, more…

– embersadrift (@embersadrift)

Stomhaven studios рада оголосити про старт попередніх замовлень гри embers adritt в жовтні 2021 року. Ті, хто бажає брати участь у нашому фінальному альфа-тестуванні, можуть купити нашу гру, яка надасть вам право участі в альфа, а також в закритому бета-тестуванні.сервери будуть включатися набагато частіше, ніж у минулому, хоча час простоясервера як і раніше буде значним через виправлення помилок, реалізації та поліпшення гри. Бажаючим взяти участь следуетпонимать, що це не кінцевий продукт. Учасники будуть тестувати функції, які можуть залишитися, змінитися або зовсім піти; можуть відбуватися різні вайпи персонажів, а сервери будуть працювати онлайн тільки в певний час.оформити попереднє замовлення можна на сайті www.embersadrift.після створення на форумі облікового запису. Додатковим бонусом передзамовлення альфа-тестерів стане можливість запустити фінальну версію гри за 3 дні до релізу,а для бета-тестерів – за день до запуску, який намічений на початок-середину 2022 року.ми дуже пишаємося роботою, яку нам вдалося виконати з обмеженим бюджетом, і ми дуже раді показати світу, що можна зробити, якщо у вас невелика команда з великим ентузіазмом! наша наснага і наполеглива праця допомогли нам заручитися підтримкою креативного агенства hammercreative, яке випустить трейлер гри та інші маркетингові матеріали; ми сподіваємося на довгі відносини з талановиті люди в hammer. Ми також хотіли б подякувати нашим інвесторам за їхню довіру та підтримку та за їхню допомогу у здійсненні нашої мрії. Ми дякуємо нашим поточним тестувальникам, які дуже допомогли нам у розповсюдженні продуктів adrift по всьому світу.ми з нетерпінням чекаємо, коли і ви приєднаєтеся до нас, щоб втілити цю мрію в реальність. Stormhaven studios “дріндін” гаст – виконавчий продюсер

В останньому інформаційному бюлетені про стан гри, розробники розповіли про зміну системи і впровадження нових рецептів крафта, майбутнє завершення стартових ігор і підземель. Також stormhaven studios повідомила про активне використанняhdrp (процес рендеринга високої чіткості) при створенні візуальних ефектів embers adrift, який дозволив зберегти стабільний рівень продуктивності. Також компанія найняла нового геймдизайнера, оскільки команда прагне швидко впровадити план майбутніх змін в альфа-версію гри.