Ентузіаст порівняв зовнішній вигляд god of war (2018) на pc і ps5

46

Увечері в минулу середу sony поділилася радісною звісткою: god of war (2018) буде ще однією грою, яка перестане бути ексклюзивом для консолей playstation, дозволивши pc-гравцям долучитися до прекрасного. Ця чудова подія відбудеться 14 січня, ну а спритні ентузіасти вже щосили займаються порівнянням наданих sony геймплейних кадрів pc-версії з кадрами з playstation 5 в ідентичних локаціях і умовах. Вийшло досить цікаво.

Як і слід було очікувати, у багатьох сценах відмінності в якості візуального виконання pc-версії god of war відразу кидаються в очі, проте в цілому різниця не настільки велика, щоб викликати «вау-ефект». Зрештою, продуктивність playstation 5 відповідає або навіть перевершує середньостатистичний» ігровий ” комп’ютер, на борту якого, згідно зі статистикою steam, в більшості випадків встановлений графічний прискорювач середнього або навіть нижче середнього цінового діапазону.

Pc-версія god of war порадує підтримкою технологій dlss, gtao і ssdo, а також повністю підтримує роздільну здатність 4k при повністю розблокованій частоті кадрів.