Facebook поміняє назву в рамках ребрендингу компанії

54

Про це повідомило видання the verge. За даними журналістів нова назва соцмережі може містити відсилання до роботи компанії над створенням метавселенной.

Передбачається, що популярна соцмережа змінить назву 28 жовтня. Про це її генеральний директор марк цукерберг повинен повідомити на щорічній конференції connect. Експерти припускають, що причина зміни назви — в бажанні марка цукерберга бути відомим не тільки як творець соціальних мереж. Нагадаємо, що крім facebook його творцеві належать instagram, whatsapp, oculus та інші. Швидше за все, зміна назви торкнеться материнської компанії. А після ребрендингу додаток facebook буде позиціонуватися як один з багатьох продуктів холдингу.

фото the verge

На сьогоднішній день в facebook працює є окрема команда для роботи над метавселенной. А пару днів тому було оголошено про набір понад 10 000 співробітників, які будуть створювати носиме обладнання (наприклад, ar-окуляри). На думку їх творця в майбутньому вони будуть так само популярні, як смартфони.

Влітку 2021 року марк цукерберг повідомив, що»люди перестануть сприймати нас в першу чергу як соціальну мережу, і почнуть бачити в нас компанію, що створює метавселенную”.

Ще однією причиною ребрендингу може стати відхід від пильної уваги до facebook з боку перевіряючих органів. Компанію вже звинувачували в порушеннях антимонопольного законодавства і в некоректному використанні даних користувачів. Можливо, зміна назви допоможе позбутися від негативного іміджу.

Нова назва тримається в найсуворішому секреті. Як пише the verge воно не відоме навіть серед вищого керівництва. Аналітики припускають, що назва може мати відношення до horizon (так називається ще не вийшла vr-версія додатка facebook-meets-roblox).

Представник компанії facebook відмовився коментувати цю інформацію.

Компанія facebook не єдина змінює назву. У 2015 році google перейменував свій холдинг в alphabet, щоб показати, що він більше, ніж пошукова система. У 2016 році snapchat змінив назву на snap inc і слідом за цим почав випускати окуляри spectacles.