Фанат minecraft привів reddit в захват одним скріншотом гри

10

Користувач reddit сколихнув тематичну гілку minecraft на найвідомішому світовому форумі, просто продемонструвавши скріншот» прокачаної ” графіки конструктора. Виглядає це і правда неймовірно.

Навряд чи б хтось упізнав в представленому скріншоті minecraft, якби про це не було сказано відразу. Від знайомого всім пиксельного графічного стилю не залишилося і сліду, а картинка швидше нагадує unreal engine 4 — показує реалістичне освітлення і тіні, хороші матеріали і в цілому занадто більше кількість полігонів для minecraft. Всього за добу проста картинка зібрала понад 11 тисяч апвоутів — користувачі виявилися дуже здивовані тому, що з примітивного графічно конструктора можна зробити щось таке.

Втім, розгадка виявилася проста: для перетворення minecraft в «цукерку» виявилося достатньо лише пака матеріалів devorian steampunk і просунутих шейдерів kappa shaders — встановлені модифікації перерахував сам автор у відповідь на питання користувачів. А ось геймплея не надав: швидше за все, далеко не у всіх моментах гра виглядає також незвично. Швидше за все, справа в правильно обраному ракурсі і плані.