Far cry 6 порівняли з rdr 2 в деталях. Ubisoft програла майже всуху [відео]

37

Геймери обожнюють порівнювати графіку різних ігор на детальність опрацювання, щоб показати, як треба робити, а як ні. Такому порівнянні піддалася недавня far cry 6, а її противником стала red dead redemption 2. Виявилося, вестерн від rockstar може дати ubisoft велику фору.

Elanalistadebits порівняв дві гри по безлічі параметрів-опрацювання води, рослинності, освітлення, фізики, моделей та інших дрібниць. Навряд чи для когось стане сюрпризом, що в протистоянні перемогла red dead redemption 2. Наприклад, взаємодія персонажа з водою в ній виявилося на голову вище. Рослинність теж згорає набагато реалістичніше. Ефекти освітлення і постобробки зроблені красивіше з художньої точки зору. Загалом, краще подивитися на все це своїми очима в ролику вище.

Far cry 6 змогла перевершити red dead redemption 2 всього по парі пунктів. Наприклад, деякі моделі тварин в грі ubisoft зроблені об’єктивно краще і деталізованіше-наприклад, свині і крокодили. А ось олені краще в rdr 2. Словом, дивного тут мало, адже red dead redemption 2 вручну створювали протягом довгих років, тоді як far cry 6 робився на базі минулої частини і задіяв безліч ассетів з far cry 5.