Flood Control ВКонтакте: розповідаємо чому виникає проблема і як її можна прибрати

258

ВКонтакте, за рахунок свого добре продуманого функціоналу, є однією з найпопулярніших соціальних мереж з мінімальним числом конкурентів. Адже крім комфортного спілкування, тут також є маса джерел корисної інформації, музики і відео. Проте останнім часом все частіше можна зіткнутися з проблемою Flood Control.

Рис. 1 – Спливаюча помилка

Розробники багато років борються з піратством в мережі, і ця помилка стала виникати на ґрунті їхнього успіху. Існує кілька причин, за яких користувач ВК може зіткнутися з цією помилкою:

  • з-за занадто частого використання лайків;
  • при скачуванні музики через різні програми, такі як Kate Mobile або VKMusic.

Кожна з причин так чи інакше має своє рішення, незважаючи на всі старання розробників сайту. Докладніше про це дивіться нижче.

Як виключити виникнення помилки

У першому випадку – при частому використанні лайків. Все, що від вас потрібно, це припинити ставити їх на всі пости в новинній стрічці. Користувачам, які хочуть уникнути появи Flood Control або навіть заморозки сторінки, належить стати більш виборчими і клікати на сердечка рідше звичайного.

Це пов’язано з тим, що часте натискання лайків програмою сприймається як флуд. Існує безліч додатків і сервісів, які накручують лайки і дана технологія спрямована на те, щоб припинити їх діяльність.

Flood Control ВКонтакте: розповідаємо чому виникає проблема і як її можна прибрати

Рис. 2 – Розміщення лайків

Другу причину появи проблеми обійти складніше. Для багатьох користувачів, які за роки тривалого перебування у ВКонтакте звикли скачувати музику саме з даного ресурсу, стало ударом те, що цієї можливості їх позбавили.

Такі програми як Kate Mobile і VKMusic тепер стабільно видають повідомлення про помилку при будь-якій спробі щось вивантажити з мережі. Певного способу, як обійти або ж налаштувати додаток, поки немає. Проте відомо, що їх творці теж не сидять без діла і старанно намагаються перебудувати функціонал, щоб все знову працювало як раніше.

Flood Control ВКонтакте: розповідаємо чому виникає проблема і як її можна прибрати

Рис. 3 – Перелік плагінів

Але коли саме їм це вдасться зробити, невідомо, тому найбільш прихильним фанатам залишається лише чекати виходу оновленої версії улюбленої програми. Що стосується решти, то існує ряд плагінів, спеціально розроблених під браузери Google Chrome і Mozilla Firefox, в яких вже скачування доступно не тільки аудіо, але і відео файлів.

Читайте також:

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Вхід на мою сторінку Вконтакті без пароля — Можливі способи

Соціальні мережі в Інтернеті: які бувають та як користуватися?

10 популярних плагінів для Google Chrome: вибираємо під себе