Funcom викупила права на «конана» і «соломона кейна»

17

Норвезька студія-розробник відеоігор funcom оголосила про покупку cabinet group, у власності якої був цілий ряд відомих ip — наприклад вона володіла правами на творчість роберта говарда («конан-варвар», «соломон кейн», «кулл»). Тепер ними буде розпоряджатися funcom. Норвежці вже ініціювали створення абсолютно нової студії-heroic signatures. Вона займеться активним розвитком франшиз які перейшли у володіння funcom. Притому розвивати їх планують в самих різних форматах-від кіно до телебачення, коміксів і відеоігор.

Наприклад, вже точно відомо, що heroic signatures займається певним ігровим проектом, який об’єднає персонажів з книг говарда в рамках одного всесвіту. Подробиці поки не повідомляються. Глава funcom лише туманно натякнув, що щось схоже на те, що вони запланували, було при колаборації «месників» і fortnite.

Funcom заснували в 1993 році. З тих пір компанія випустила такі відомі mmo, як age of conan: hyborian adventures і anarchy online. Також студія відома по серії квестів the longest journey. Зараз команда розвиває проект conan exile. У funcom є філії в сша, китаї, канаді.