Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання

1

У справжні час всі смартфони, мобільні телефони і більшість інших мобільних пристроїв оснащені функцією під назвою «Режим польоту». Він призначений для відключення всіх з’єднань Bluetooth, Wi-Fi і стільникових даних на мобільному пристрої, що може перешкодити різних датчиків і обладнанню, встановленому на комерційних літаках.

Зміст:

Навіщо потрібна функція

Напевно всі коли-небудь розміщували свій смартфон поряд з динаміком і чули гучне дзижчання, яке є підтвердженням створюваних перешкод.

У посібнику включення «режиму польоту» для Android-телефонів і для iPhone, його досить легко включити, просто потрібно знайти значок літака і натиснути на нього. Значок літака на панелі сповіщень у верхній частині екрана повинен завжди відображатися при включенні даного режиму. Як правило, його буде запропоновано включити після посадки на рейс, безпосередньо перед зльотом.

У пристроях, у яких працює даний режим, можуть бути невеликі відмінності за його функціональної частини. Головне, що він завжди робить, це відключає стільниковий зв’язок і з’єднання з даними. Якщо ви включите «режим польоту» на iPhone, iPad, iPod touch або Apple Watch, він також відключить Wi-Fi і Bluetooth.

При включеній функції все одно можна буде використовувати деякі програми та ігри, фотографувати за допомогою камери і відтворювати як відео, так і музику, що зберігається на пристрої.

Для його ще можна використовувати «режим польоту»?

Якщо ви не часто літаєте, то, можливо, ніколи не використовували цю функцію на своєму телефоні або планшеті. Тим не менше вона може бути використана з користю в деяких ситуаціях.

1Економія часу автономної роботи

Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання

У вас попереду довгий день, і ви знаєте, що необхідно подзвонити по телефону в кінці. Однак, не впевнені витримає заряд акумулятора до вечора? Перемикання в режим польоту» значно зменшує обсяг фонової роботи, виконуваної смартфоном або планшетом. На відміну від повного вимикання, можна буде робити фотографії, читати файли і перевіряти час.

Це особливо ефективно в ті дні, доводиться проїжджати території де погане покриття оператора. З-за чого смартфон постійно втрачає сигнал і на те щоб його знайти буде витрачатися більше енергії.

Якщо запланований похід в ліс або вечірка в клубі, який розташований в підвальному приміщенні, тоді «режим польоту» може гарантувати, що заряду акумулятора ще вистачить для здійснення дзвінків.

2Прискорення зарядки

Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання

Заходячи додому на п’ять або десять хвилин, перш ніж відправитися в шлях як можна швидше зарядити телефон?

Включений режим польоту» означає, що смартфон практично нічого не робить — стільниковий зв’язок, Wi-Fi, Bluetooth, GPS і служби визначення місцезнаходження відключені, тому зарядка пристрою буде відбуватися набагато швидше.

Це дуже корисне знання, яке умови поспіху дозволить отримати за обмежений час на 10-20% заряду більше.

3Не відволікатися!

Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання

Для багатьох з нас смартфон є постійним джерелом відволікання уваги. Електронні листи, дзвінки, ВКонтакте та спеціальні пропозиції означають, що ми перевіряємо пристрою більше, ніж повинні. Особливо це важливо при водінні автомобіля.

Існують різні способи вирішення цієї проблеми: включення беззвучного режиму, розміщення телефону в бардачку, але режим польоту має ряд переваг:

  • По-перше, він відключає всі додатки і функції за пару секунд.
  • По-друге, на відміну від включення беззвучного режиму, у вас не з’явиться спокуси швидко перевірити або відволіктися з-за вібрації про новому повідомленні.
  • По-третє, це означає, що у вас все ще є доступ до речей, які знаходяться на телефоні, будь то фотографії або замітки необхідні для ділової зустрічі.

Читайте також:

10 найпопулярніших ігор на Андроїд без інтернету — огляд

ТОП-30+ кращих додатків для Android на всі випадки життя

Перетворюємо свій телефон в [супергаджет] за допомогою інженерного меню Андроїд

Кращі ігри на Android 2017: ТОП-8 найкращих

Інструкція по включенню режиму в картинках

Крок 1. Робимо свайп від верхньої до нижньої межі, щоб з’явилася шторка, знаходимо в ній режим польоту (знак у вигляді літачка) і натискаємо на нього.

Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання

Крок 2. Після активації з’явиться повідомлення в панелі

Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання

 

Крок 3. Якщо шторці немає режиму, його можна запустити через налаштування. Зайдіть в «Налаштування».Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання

 

Крок 4. Виберіть пункт «Ще».Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання

Крок 5. Поставте галочку на пункті «Режим польоту».Функція «режим польоту» в смартфоні, що це? Користь від її використання