Гарнітура Canyon CNS-SEP1BL для занять спортом

215

Немає нікого більш консервативним меломанів. Той, хто віддав своє серце колонкам B&W, навряд чи проміняє їх, наприклад, на більш дорогу модель Dali.

Один раз вибрав плеєри Sony, не польстится навіть на нову модель iPod. Однак на навушники такий підхід не поширюється.

Навушників у будь-якого поважаючого себе меломана має бути кілька — як мінімум, дві моделі:

  • великі комфортні домашні музичні «капці для вух» — сиріч моніторні навушники,
  • і спортивна гарнітура для активного проведення часу.

Які навушники краще всього підійдуть для занять спортом, наприклад, для ранкових пробіжок?

Для цієї задачі потрібно спеціальний тип навушників, наприклад, такий, як нова спортивна гарнітура фірми Canyon – CNS-SEP1BL.

Надійне завушний кріплення на кліпсі не дозволить цій моделі зіскочити з голови навіть при інтенсивних тренуваннях, навіть якщо йдеться про таких динамічних видах спорту, такими як фрірайд на байку або виконання трюків на скейті.

Ще кращу надійність фіксації можуть забезпечити лише що навушники-тунелі, що вставляють у слуховий прохід, але вони повністю відрізають свого власника від звуків навколишнього світу, що може бути небезпечно, особливо якщо мова йде про велосипедних прогулянок або бігу.

Такі речі, як звук виїжджає з підворіття машини, треба почути вчасно, а не тоді, коли буде вже занадто пізно.

Слухати одночасно і музику, і те, що відбувається навколо, дозволяють саме навушники-вкладиші на кліпсах.

Canyon CNS-SEP1BL оснащуються змінними вкладишами трьох різних розмірів, які дозволять досягти максимального комфорту носіння з будь-яким розміром вушної раковини.

Навушники оснащені великим за мірками мобільних стіна випромінювачем діаметром 10 мм, що дозволяє домогтися гарних характеристик звучання для даного класу навушників.

Частотний діапазон даної моделі становить 20-20000 Гц при чутливості 105 дБ.

Вхідний опір CNS-SEP1BL – всього 16 Ом, тому «розгойдати» їх до високої гучності зможе навіть малопотужний плеєр або смартфон.

Між іншим, CNS-SEP1 BL обладнані вбудованим мікрофоном, тому їх можна використовувати спільно зі смартфоном не тільки для прослуховування музики, але і для повноцінного спілкування, без необхідності діставати телефон з кишені.

Модель випускається в декількох яскравих колірних варіантах: http://www.ozon.ru/context/detail/id/32175035/.