Генрі кавілл вважає, що геральту з рівії підходить роль батька

23

Коли генрі кавілл повернеться на netflix цього грудня, геральт з рівії стане іншою людиною. Принаймні, так стверджує актор, який говорить, що відносини його персонажа з цірі і весеміром ознаменують крутий поворот для всіма улюбленого відьмака.

Перший сезон “відьмака” не поспішав знайомити глядачів зі своїм основним складом, здійснюючи безліч стрибків у часі, і все закінчилося фіналом, в якому геральт і йеннефер віддалилися один від одного. Але в підсумку білий вовк возз’єднався зі своєю прийомною дочкою. Однак, крім того, що геральт візьме на себе опіку над принцесою цірі, у другому сезоні він також зустрінеться зі своїм наставником весеміром, якого зіграє актор кім бодніа.

Всі ці питання займають уми геральта і кавілла, так як актор обговорив з entertainment weekly важливість обох відносин для “відьмака” у другому сезоні, в якому “з’явиться більше інтелектуального, філософського, мудрого геральта”.

геральт має синдром “білого лицаря”, незважаючи на те що він потрапляє в серйозні неприємності, коли діє відповідно до своїх переконань. Цирі виразно розкриває батьківський потенціал геральта. Він органічно приймає роль захисника, хоча не був тим, хто жадав дітей